Modifiye Bentonitin Virüslere (HIV, insan ve kuş gribi virüsleri) Karşı Etkisi

Share Button

2005 yılında Uluslararası AMCOL Şirketinin, Avrupa Tıp Konferansında gerçekleştirdiği araştırma sunumunda Londra merkezli araştırma ve test firması olan Retroscreen Viroloji Ltd. İle birlikte yürüttüğü “Nano Bentonitin Virüslere Etkisi” çalışmasında elde ettiği sonuçları paylaşmıştır. Çalışma sonuçlarına göre,

Modifiye ederek geliştirdikleri bentonitlerin, HIV, İnsan Gribi ve Kuş Gribi gibi virüslerine karşı etkili olabildiğini gözlemlenmiştir. Özellikle de araştırmada R-0088 olarak tanımlanan modifiye bentonitin, HIV virüsü etkinliğini % 99,5’un üstünde, İnsan Gribi virüsünün etkinliğini % 43,8 ile % 99,8 arasında, Kuş Gribi virüsünün etkinliğini ise % 36,9 ile % 96,8 arasında düşürebildiği tespit edilmiştir. Yaptıkları bu çok önemli çalışmanın, diğer virüslere karşı da deneneceği bildirilirken, aynı zamanda modifiye edilmiş bentonitler ile gelecekte özel krem, vajinal ve spermsel jeller, sıvı el sabunları, sağlık sektöründe kullanılmak üzere özel koruyucu maskeler, gıda süplemanları ve hayvan gıdaları gibi sayısız ürünlerin geliştirilmesinde önemli bir katkı yapabileceği bildirilmiştir.

Çalışmanın özetinin yapıldığı sunumda, aşağıda tercümesi yapılan tabloya yer verilmiştir. Tabloda Nano Bentonitin, belirtilen virüslerin etkinliklerini düşürme oranları yer almaktadır.

Nano-bentonit

Sunumun orijinal özeti aşağıdadır.amcol-bentonite-clay

Modifiye Bentonitin Virüslere (HIV, insan ve kuş gribi virüsleri) Karşı Etkisi

Bentonit Tedavisi Bentonit > bentonit > Modifiye Bentonitin Virüslere (HIV, insan ve kuş gribi virüsleri) Karşı Etkisi

Lütfen Görüşlerinizi Yazarken Telefon Numarası Bırakırsanız Size Dönüş Yapabiliriz.

Her türlü soru, görüşleriniz ve daha fazla bilgi için
lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Yandex.Metrica